Nilüfer Belediye FSK ikinci yarıya hazır
![](https://koprukoyajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/nilufer-belediye-fsk-ikinci-yariya-hazir-5IVeIZZ6.webp)
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 14. Küme Nilüfer Belediye Futbol SporKulüp, ligin ikinci yarısına hazırlık maçlarıyla hazırlanıyor.
Devrenin ortalarını günde çift idmanla geçiren Nilüfer Belediye Futbol ve Spor Kulübü, oynadığı 2 hazırlık maçını da kazanarak ikinci yarı öncesi hazır bir görüntü sergiledi. Mavi-yeşil-beyazlılar, hazırlık maçına çıktığı Gönen Belediyespor’u 1-0, Kütahya Akıncılarspor’u 4-1 mağlup etti.
Nilüfer Belediye FSK, Kütahya grubunu İbrahim Yazıcı Stadı’nda ağırladı. Karşılaşmaya baskılı bir oyunla başlayan Mavi Yeşil Beyazlılar, 2 dakikada penaltıdan bir serbest vuruş kazandı. Takım kaptanı Veli, kazanılan serbest vuruşu sert bir vuruşla ağlara gönderdi ve takımını 1-0 öne geçirdi. Hücum futbolunu sürdüren Nilüferli futbolcular, 9 ve 35. dakikalarda Mustafa Aköz’ün ayağından 2 gol kaydetti. 40 dakikada kazandığı penaltıyı gole çeviren konuk ekip, ilk yarıyı Nilüfer Belediye FSK’nın 3-1 üstünlüğüyle tamamladı. Orta saha çabasının ikinci yarısında Nilüfer Belediye FSK 65. dakikada Gökhan’ın ayağından bir gol daha kaydetti ve karşılaşmayı 4-1 kazandı.
Nilüfer Belediye FSK, ligin ikinci yarısına 29 Ocak 2023’te kendi evinde oynanacak Feriköyspor maçıyla başlayacak. – BURSA