Teknoloji

iPad mini 7 bekleyenleri üzecek iddia: Beklenenden çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz

iPad Small 6’nın Eylül 2021’de piyasaya sürülmesinin ardından, bir devam modelinin Eylül 2022’de piyasaya çıkması bekleniyordu. Ancak böyle bir tablet şu anda mevcut değil ve söylentilere göre 2024’ün başlarına kadar piyasada olmayabilir.

Bu söylenti, Apple’ın piyasaya sürdüğü bir sonraki küçük tabletin 2023’ün sonlarında veya 2024’ün ilk yarısında piyasaya sürüleceğini söyleyen güvenilir bir Apple analisti ve bilgi sızdırıcısından geliyor. Ming-Chi Kuo’dan geliyor.

Kuo ayrıca iPad mini 7’nin ana satış noktasının yeni bir işlemci olacağını söylüyor. Apple’ın iPad mini 6 ile aynı zamanda tanıttığı güncel model, iPhone 13 serisinde de yer alan A15 Bionic yonga setini taşıyordu..

Kuo’nun iPad’i için bu küçük teze bir argüman daha eşlik ediyor. İddiaların aksine Kuo, katlanabilir bir iPad’in 2025 yılına kadar iPad mini’nin yerini almasının “olası olmadığını” söylüyor.

Kuo, katlanabilir bir iPad’in şu anda ABD’de 449 dolardan başlayan fiyatlarla iPad mini’den çok daha pahalıya mal olacağına dikkat çekiyor, bu nedenle iPad mini’nin geleceği şimdilik kesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu