Haber
Ayvalıkgücü Belediyespor, Bornova FK’yi 3-1 yendi
![](https://koprukoyajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/ayvalikgucu-belediyespor-bornova-fkyi-3-1-yendi-cQ3nAhWl.webp)
TFF 3. Lig’de Afyon kampını tamamlayan Ayvalıkgücü Belediyespor, özel maçlarda bileğini bükmedi. Kamptaki ilk hazırlık maçında 1. Lig temsilcisi Altay ile 1-1 berabere kalan Ayvalık, ikinci testte 2. Lig ekibi İskenderunspor’u bire bir mağlup etmeyi başaramadı ve ardından yeni grubu Bornova FK’yı mağlup etti. Ligin son maçında 3-1. Karşılaşmada Ayvalık’ın gollerini Polat Güren, Yakup Durmaz ve Ali Habeşoğlu kaydetti.
– Ayvalık