Haber
Atlı Cirit’i Kayseri Büyükşehir Belediyesi ağırlayacak
![](https://koprukoyajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/atli-ciriti-kayseri-buyuksehir-belediyesi-agirlayacak-JEKG8J2P.webp)
Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. yönetimi altında şehre getirilmiştir.
Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. 2023 Hasan Sarol Dönemi Atlı Cirit 1. Lig D Grubu Müsabakalarına ev sahipliği yapacak. Büyükşehir Belediyesi’nin Kayseri’ye kazandırdığı ve at sporuna hayat verdiği Klasik Spor Binicilik ve Atlı Okçuluk Tesisi’nde yapılacak Atlı Cirit 1. Lig D Grubu Maçları, 10-12 Kasım tarihlerinde 10.00-16.00 saatleri arasında büyük heyecana sahne olacak. .
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş., Dünya Etnospor Konfederasyonu ve Türkiye Klasik Atlı Spor Federasyonu iş birliğiyle gerçekleştirilecek karşılaşmaları Kayserili sporseverler ücretsiz takip edebilecek.