Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Kuzey Marmara Otoyolu D-100 Akyazı-TEM Akyazı kavşaklarından 1-5. kilometrelik bakım onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle karayolu üzerinde trafik levhası İstanbul istikametinde yapılacağı için diğer yönden çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

İzmir-Aydın Otoyolu Söke-Aydın Kuzey kavşakları 88-89. İzmir-Aydın istikametinde sol ve orta şerit 15’inci kilometredeki üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, ulaşım sağ şeritten devam ediyor.

TAG Otoyolu Toprakkale- Osmaniye kavşakları 4-7. Kilometrelerce süren üst yapı onarım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten denetim altında devam ediyor.

İnegöl-Bozüyük yolunun 32-36. Kilometresindeki asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü olarak yapılıyor.

39-41 Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolu. Kilometre cinsinden üretim çalışmaları nedeniyle ulaşıma çift şeritten izin veriliyor.

Alaca-Zile yolunun 5-12. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle ulaşım iki taraftan bölünmüş yolun bir kısmından sağlanıyor.

9-11 Aksaray-Ortaköy yolu. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

Bingöl-Genç-Diyarbakır yolunun 0-43. Kilometrelerce çeşitli bölümlerde üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak gerçekleştiriliyor.

Artvin-Erzurum yolunun 45’inci kilometresindeki heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak devam ediyor.

Dereli-Şebinkarahisar- Sivas il yolu sonu 0-29. Toprak ve üst yapı çalışmaları ve sanat eserleri nedeniyle sürücülerin trafik levha ve işaretlerine dikkat etmesi önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu