Haber

İstanbulkart’ta iade dönemi başlıyor: Cumartesi ve Pazar…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul’da toplu taşıma ve alışveriş için kullanılan İstanbulkart’a iade kampanyasını duyurdu. 1-30 Kasım 2023 tarihleri ​​arasında cumartesi ve pazar günleri toplu ulaşımda ilk (QR) QR kodlu geçişlerde bakiyenin yüzde 10’u iade edilecek.

Kampanya koşulları aşağıdaki gibidir:

Kampanya başlangıç ​​tarihinden itibaren cumartesi ve pazar günleri İstanbulkart Taşınabilir üzerinden yapılan ilk QR kodlu geçiş ücretinin %10’u dijital İstanbulkart’a iade edilecektir.

Bir kullanıcı aynı hafta sonunun hem Cumartesi hem de Pazar günü ilk QR geçişi için ödül alabilecektir. Kasım ayı boyunca tüm kullanıcılar aynı koşullarla kampanyadan yararlanabilecek.

Ulaşımda Metrobüs ve Marmaray kullanıldığında ödül, transit ücretinden iade tutarı düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden hesaplanır.

Ücretsiz kart haricindeki tüm ulaşım araçlarında QR ile geçiş yapabilirsiniz.

Kazanılan ödül nakit olarak talep edilemez.

Kampanyadan faydalanabilmek için açık talep tercihlerinin açık olması ve kampanyaya katılım öncesinde en az bir ticari elektronik ileti izni verilmiş olması gerekmektedir.

Açık talep ve ticari elektronik ileti izinleri İstanbulkart Mobil üzerinden veya https://bireysel.istanbulkart.istanbul profil sayfasından düzenlenebilmektedir.

TL ödül yüklemesinde sistemsel gecikmelerden dolayı aksama olması durumunda BELBİM AŞ, müşteri memnuniyeti kapsamında TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.

Ödül bilgileri İstanbulkart Taşınabilir kullanıcılarına anlık bildirim veya SMS yoluyla gönderilecektir. (HABER MERKEZİ)

Belbim AŞ kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

tutak-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu